O firmě

Vítejte v českém obchodě Printago.cz, který Vám nabízí tiskárny, spotřební materiál do tiskáren a spoustu dalšího z kategorie kancelářských potřeb a elektroniky. Vyberte si z nepřeberného množství druhů tonerů a náplní do tiskáren, vše pro Vaši kancelář nebo domov. U nás najdete od baterek, přes telefony, až po kompletní PC sestavy. Na webu Printago.cz najdete vše co potřebujete.

 

Nejširší výběr originálních i kompatibilních náplní

V nabídce našeho eshopu naleznete nepřeberné množství náplní na jakoukoli tiskárnu. Všechny tyto náplně jsou pouze od ověřených dodavatelů a vztahuje se na ně plná záruka. Díky nejmodernějším technologiím nabízí tyto náplně nejlepší možné tiskové vlastnosti a překrásné barvy.

 

Máme dohled nad Vašimi náklady na tisk

Díky kvalitním a osvědčeným dodavatelům kompatibilních náplní, budou Vaše náklady na tisk minimální oproti použití originálních tiskových náplní. Pokud si však potrpíte na originál, věříme, že Vás překvapí nízké ceny v porovnání s konkurencí.

 

Rychlost a kvalita dodání je pro nás klíčová

Všechny Vaše objednávky se snažíme expedovat tentýž den kdy jsou realizovány, abyste nemuseli na své zboží dlouho čekat. Vše pro Vás kvalitně balíme, tak aby nedošlo k žádnému poškození při doručování k Vám domů nebo do Vaší kanceláře.

Používáme cookies pro správné fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací

Ok